Ana sayfa

Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shanghai ProMega Trading Co, Ltd profesyonel bir üretici nitelikli ürün ve ekipman baskı ve ambalaj sektöründe üretmektedir. Firmamız 2008 yılında kurulmuştur. Şanghay'da çelik kalıpları, punçları, püskürtme kauçukları, paçavra bıçakları, pimler, doktor bıçağı ve kesme kalıpları endüstrisinde kırışma matrisi üreten 1 çelik kural fabrikamız var.

Başlıca ürünlerimiz Auto Bender, Lazerli kesici, Jigsaw makinesi, Diecutting makinesi, Hot stamping makinesi, Örnekleyici üreticisi gibi klasör kesme makinesi, Giyotin makinesi, Laminasyon makinesi, ciltleme gibi baskı sonrası alanlardaki Diecutting endüstrisi ile ilgilidir. Karton kesme makinası, Ambalaj ve Baskı endüstrisinde Dieboard yapım araçları ve sarf malzemeleri.

Kesme kalıpları yapmak için bir Dieshop kurma ve sıcak damgalama veya kabartma alanlar için blok yapma işlemini komple çözüm sağlayabilecek olan Diecutting endüstrisinde uzmanız. Auto Bender ve Laser cutter, manuel aletlerle kullanıcılar, kalıp setini kolaylıkla kurabilir veya yükseltebilir ve verimliliği büyük ölçüde artırabilir. Sadece kalıp kurma makinelerini değil, aynı zamanda bu amaçla yazılım ve yönetim sağlayabiliriz.

Firmamız İrlanda ve Norveç'te GE Healthcare, Kardinal Singapur, Brezilya'daki Apolo LTDA, Tayland'daki Kano Company Limited (Sandvik tek temsilcisi) gibi dünyaca ünlü şirketlere ürün sağlamaktadır.

Başlıca ürünlerimiz şöyle:

(Üçgen dişler / Euro Kesme / KK / Lazer Kırışık / Tru Kat şeklinde üçgen dişlisi gibi rota kuralları SN, SNN, Diş açma düzeneği gibi keskin kuralı / eğri)

(YDWS gibi otomatik dudaklamlı / Japon yapısal olmayan, Korece kombine stiliyle küçük açılı ve Japonca panasonic servo sürücüsü beslemesi için broşlu / çıkıntısız Mutli bender gibi Kore tarzı)

  • Lazerli kesme makinası

(Dieboard 18mm kontrplak için) 800W ila 150W CO2 lazer tüpü / lazer markalama makinesi kullanarak CO2 lazer tüpü / Elişi kesme lazeri kullanarak Gasket / 400W veya 600W lazerden 3 karışık gazı kullanarak Büyük güç lazer 1000W / 1500W / 2000W Rofin stili 30W, 80W, 150W Rofin veya Synrix lazer tüpü)

  • Kesme ve Sıcak Damgalama Makinası

(Ağır gövde ve basınçlı yarı otomatik makine, ışın korumalı ve otomatik yağ pompalı / sıyırma olmadan Bobst gibi tam otomat)

  • klasör yapıştırıcısı

(Stand kutusu yapıştırmalı ve çökme alt fonksiyonlu / 4 köşeli veya 6 köşeli Klasör yapıştırıcı Klasör Tutkal / Oluklu mukavva katlanır ve yapıştırma)

  • Giyotin makinesi

(Polar stiline benzer, LCD dokunmatik ekran ve program kontrolü, tek veya düell hidrolik sürüş)

  • Laminatör

(Otomatik durdurma fonksiyonlu manuel besleme ve otomatik ayırma fonksiyonlu yarı otomatik model / Otomatik besleyici, otomatik ayrılmış ve titreşimli kolektörlü tam otomatik model)

  • numune yapıcı

(CNC router gibi Cardboard, Corrugation, Foam için örnek üreticisi)

Biz sadece yüksek kaliteli makineler ve sarf malzemeleri sunmakla kalmayıp aynı zamanda müşterinin ihtiyacına göre tam çözünürlüğü gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Ürünlerimizde bayağı birikim oluşturmak için satış sonrası hizmete odaklanıyoruz. Tüm müşterilerine ürünlerimizi ve hizmetlerimizi seçerek fayda sağlamak için Makul fiyatlarla Yüksek kaliteye inanırız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shanghai ProMegaTrading Co., Ltd. 2008 yılından beri Basım ve Ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Biz birçok ülkeye ve Hindistan, Brezilya, Şili, Orta Doğu, Birleşik Arap Emirlikleri vb. Gibi ülkelere 300'den fazla çeşit ürün ihraç etmektedir.

Ürünlerimizi İrlanda ve Norveç'teki GE Healthcare, Singapur'daki Cardinal Healthcare, Apolo LTDA'ya satıyoruz. Brezilya ve Kano Company Limited (Tayland'daki Sandvik tek ajan).

Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Shanghai ProMega Trading Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : ProMega

No. Çalışanları : 20~30

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai ProMega Trading Co., Ltd. Sertifikalar